PIŁKARZE - SEZON 2014/2015

Nr Imię i nazwisko Wiek Mecze Minuty Bramki
Bramkarze
 
Tomasz Górzyński
Tomasz Górzyński Polska b/d 0 0 0 0/0
 
Mateusz Soszyński
Mateusz Soszyński Polska b/d 0 0 0 0/0
Obrońcy
 
Marcin Gasek
Marcin Gasek Polska b/d 0 0 0 0/0
 
Damian Jagła
Damian Jagła Polska b/d 0 0 0 0/0
 
Sylwester Paluch
Sylwester Paluch Polska b/d 0 0 0 0/0
 
Mateusz Pawłowski
Mateusz Pawłowski Polska b/d 0 0 0 0/0
 
Paweł Pluta
Paweł Pluta Polska b/d 0 0 0 0/0
 
Tobiasz Polkowski
Tobiasz Polkowski Polska b/d 0 0 0 0/0
 
Patryk Roman
Patryk Roman Polska b/d 0 0 0 0/0
 
Arkadiusz Szostek
Arkadiusz Szostek Polska b/d 0 0 0 0/0
Pomocnicy
 
Paweł Cegiełka
Paweł Cegiełka Polska b/d 0 0 0 0/0
 
Arkadiusz Chmielewski
Arkadiusz Chmielewski Polska b/d 0 0 0 0/0
 
Arkadiusz Gajowniczek
Arkadiusz Gajowniczek Polska b/d 0 0 0 0/0
 
Daniel Jarocki
Daniel Jarocki Polska b/d 0 0 0 0/0
 
Paweł Jóźwiak
Paweł Jóźwiak Polska b/d 0 0 0 0/0
 
Jakub Kafara
Jakub Kafara Polska b/d 0 0 0 0/0
 
Cezary Polkowski
Cezary Polkowski Polska b/d 0 0 0 0/0
 
Dominik Roguski
Dominik Roguski Polska b/d 0 0 0 0/0
 
Krystian Rytel
Krystian Rytel Polska b/d 0 0 0 0/0
Napastnicy
 
Mateusz Lewandowski
Mateusz Lewandowski Polska b/d 0 0 0 0/0
 
Rafał Polkowski
Rafał Polkowski Polska b/d 0 0 0 0/0
 
Konrad Śliwka
Konrad Śliwka Polska b/d 0 0 0 0/0
 
Jakub Strojek
Jakub Strojek Polska 34 lata 0 0 0 0/0
Zobacz skład na sezon:

CZŁONKOWIE SZTABU

Imię i nazwisko Wiek Funkcja
Marcin Gasek
Marcin Gasek Polska lat Asystent Trenera
Paweł Pluta
Paweł Pluta Polska lat Trener
Jakub Strojek
Jakub Strojek Polska lat Asystent Trenera

Poprzedni mecz

Brak meczu

Następny mecz

19. kolejka Klasa A, grupa: Siedlce
03.05.2015, 16:00
Boisko w Żeliszewie Podkościelnym, Żeliszew Podkościelny
Jastrząb Żeliszew - Tęcza Stanisławów
Jastrząb Żeliszew Tęcza Stanisławów
Tabela
lp. M Br Pkt
1. Mazovia II Mińsk Mazowiecki Mazovia II Mińsk Mazowiecki 18 +46 43
2. Płomień Dębe Wielkie Płomień Dębe Wielkie 17 +39 38
3. Tęcza Stanisławów Tęcza Stanisławów 18 +12 31
4. LKS Ostrówek LKS Ostrówek 18 +10 31
5. Grodzisk Krzymosze Grodzisk Krzymosze 18 +3 29
6. Jutrzenka Cegłów Jutrzenka Cegłów 18 -1 26
...
12. Jastrząb Żeliszew Jastrząb Żeliszew 18 -12 19
Ostatnie wyniki
drużyna wynik drużyna