Terminarz: Klasa A, grupa: Siedlce, 2014/2015 Pozostałe rozgrywki

drużyna wynik drużyna godz.
3 maja 2015
Jastrząb Żeliszew - Tęcza Stanisławów 16:00
Zorza Sterdyń - Błękitni Stoczek 16:00
Liwia Łochów - Jutrzenka Cegłów 16:00
LKS Ostrówek - Mazovia II Mińsk Mazowiecki 16:00
MKS Małkinia - Grodzisk Krzymosze 16:00
Płomień Dębe Wielkie - Wicher Sadowne 16:00
ULKS Gołąbek - Kosovia Kosów Lacki 16:00
10 maja 2015
Tęcza Stanisławów - ULKS Gołąbek 15:00
Kosovia Kosów Lacki - Płomień Dębe Wielkie 15:00
Wicher Sadowne - MKS Małkinia 15:00
Grodzisk Krzymosze - LKS Ostrówek 15:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Liwia Łochów 15:00
Jutrzenka Cegłów - Zorza Sterdyń 15:00
Błękitni Stoczek - Jastrząb Żeliszew 15:00
17 maja 2015
Błękitni Stoczek - Tęcza Stanisławów 15:00
Jastrząb Żeliszew - Jutrzenka Cegłów 15:00
Zorza Sterdyń - Mazovia II Mińsk Mazowiecki 15:00
Liwia Łochów - Grodzisk Krzymosze 15:00
LKS Ostrówek - Wicher Sadowne 15:00
MKS Małkinia - Kosovia Kosów Lacki 15:00
Płomień Dębe Wielkie - ULKS Gołąbek 15:00
24 maja 2015
Tęcza Stanisławów - Płomień Dębe Wielkie 15:00
ULKS Gołąbek - MKS Małkinia 15:00
Kosovia Kosów Lacki - LKS Ostrówek 15:00
Wicher Sadowne - Liwia Łochów 15:00
Grodzisk Krzymosze - Zorza Sterdyń 15:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Jastrząb Żeliszew 15:00
Jutrzenka Cegłów - Błękitni Stoczek 15:00
31 maja 2015
Jutrzenka Cegłów - Tęcza Stanisławów 15:00
Błękitni Stoczek - Mazovia II Mińsk Mazowiecki 15:00
Jastrząb Żeliszew - Grodzisk Krzymosze 15:00
Zorza Sterdyń - Wicher Sadowne 15:00
Liwia Łochów - Kosovia Kosów Lacki 15:00
LKS Ostrówek - ULKS Gołąbek 15:00
MKS Małkinia - Płomień Dębe Wielkie 15:00
7 czerwca 2015
Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Jutrzenka Cegłów 15:00
Tęcza Stanisławów - MKS Małkinia 15:00
Płomień Dębe Wielkie - LKS Ostrówek 15:00
ULKS Gołąbek - Liwia Łochów 15:00
Kosovia Kosów Lacki - Zorza Sterdyń 15:00
Wicher Sadowne - Jastrząb Żeliszew 15:00
Grodzisk Krzymosze - Błękitni Stoczek 15:00
14 czerwca 2015
Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Tęcza Stanisławów 15:00
Jutrzenka Cegłów - Grodzisk Krzymosze 15:00
Błękitni Stoczek - Wicher Sadowne 15:00
Jastrząb Żeliszew - Kosovia Kosów Lacki 15:00
Zorza Sterdyń - ULKS Gołąbek 15:00
Liwia Łochów - Płomień Dębe Wielkie 15:00
LKS Ostrówek - MKS Małkinia 15:00
21 czerwca 2015
Liwia Łochów - MKS Małkinia 15:00
Tęcza Stanisławów - LKS Ostrówek 15:00
Płomień Dębe Wielkie - Zorza Sterdyń 15:00
ULKS Gołąbek - Jastrząb Żeliszew 15:00
Kosovia Kosów Lacki - Błękitni Stoczek 15:00
Wicher Sadowne - Jutrzenka Cegłów 15:00
Grodzisk Krzymosze - Mazovia II Mińsk Mazowiecki 15:00
Zobacz terminarz z sezonu:

Poprzedni mecz

Brak meczu

Następny mecz

19. kolejka Klasa A, grupa: Siedlce
03.05.2015, 16:00
Boisko w Żeliszewie Podkościelnym, Żeliszew Podkościelny
Jastrząb Żeliszew - Tęcza Stanisławów
Jastrząb Żeliszew Tęcza Stanisławów
Tabela
lp. M Br Pkt
1. Mazovia II Mińsk Mazowiecki Mazovia II Mińsk Mazowiecki 18 +46 43
2. Płomień Dębe Wielkie Płomień Dębe Wielkie 17 +39 38
3. Tęcza Stanisławów Tęcza Stanisławów 18 +12 31
4. LKS Ostrówek LKS Ostrówek 18 +10 31
5. Grodzisk Krzymosze Grodzisk Krzymosze 18 +3 29
6. Jutrzenka Cegłów Jutrzenka Cegłów 18 -1 26
...
12. Jastrząb Żeliszew Jastrząb Żeliszew 18 -12 19
Ostatnie wyniki
drużyna wynik drużyna